تماس با ما :
09127423874
9:30am - 6:00pm

چاپ جعبه لوازم یدکی

چاپ جعبه لوازم یدکی در دنیای ماشینی و صنعتی امروز، برای حمل و نقل، نگه داری و بازاریابی قطعات یدکی ماشین بسیار اهمیت بالایی دارد. یکی از عوامل مهم در خرید لوازم یدکی اصالت و اصل بودن محصول می باشد زیرا لوازم یدکی ایمنی وسیله نقلیه را تامین می کند پس باید از محصولی استفاده کرد که حافظ جان مردم باشد. اصالت محصول را نیز باید در چاپ جعبه لوازم یدکی نیز در نظر گرفت.

چاپ جعبه لوازم یدکی در دنیای ماشینی و صنعتی امروز، برای حمل و نقل، نگه داری و بازاریابی قطعات یدکی ماشین بسیار اهمیت بالایی دارد. یکی از عوامل مهم در خرید لوازم یدکی اصالت و اصل بودن محصول می باشد زیرا لوازم یدکی ایمنی وسیله نقلیه را تامین می کند پس باید از محصولی استفاده کرد که حافظ جان مردم باشد.

اصالت محصول را نیز باید در چاپ جعبه لوازم یدکی نیز در نظر گرفت. داشتن هلوگرام و برچسب اصالت کالا باید بر روی بسته بندی لوازم یدکی قرار گیرد.

این موضوع باعث اطمینان خاطر مصرف کننده می شود و می تواند خرید خود را با اطمینان انجام دهد. پس چاپ جعبه لوازم یدکی باید طرح و ساختار بسته بندی را طوری طراحی کرد که مشتری به راحتی محصول اصل و با کیفیت را با سایر محصولات تشخیص دهد محصولات لوازم یدکی جزء صنایع سنگین به حساب می آیند که باید برای بسته بندی آنها از جعبه های لمینتی استفاده شود هر چند تعداد محدودی از لوازم یدکی سبک بوده و می توان از مقوا پشت طوسی استفاده کرد.

برای چاپ جعبه لوازم یدکی باید از شرکت تولید کننده کد استاندارد و مجوز های لازم جهت حصول اطمینان از اعتبار شرکت را دریافت کرد و پس از حصول اطمینان شروع به چاپ و تولید بسته بندی لوازم یدکی کرد.

نکات فنی در چاپ جعبه لوازم یدکی

همانطور که گفته شد لوازم یدکی وزن بالایی دارند پس باید برای بسته بندی آن از جعبه های لمینتی استفاده کرد برای چاپ جعبه لمینتی از مقوا پشت طوسی 250 گرم می توان استفاده کرد و سپس بر روی کارتن 3لا لمینت کرد.

پس از قرار گیری محصولات در بسته بندی مورد نظر برای ارسال به بازار نیاز به کارتن صادر می باشد که تعدادی از محصولات در داخل کارتن مادرقرار می گیرند و سپس راهی بازار می شوند کارتن های مادر نیز همان جعبه های لمینتی هستند که بعد از چاپ بر روی کارتن 5 لا ضخیم لمینت می شود تا استحکام لازم جهت تحمل وزن محصولات را داشته باشد.

قطعات لوازم یدکی سبک مانند شمع، فیلتر هوا، وایر شمع و... در داخل جعبه های مقوایی قرار می گیرند. چاپ جعبه لوازم یدکی بر روی مقوا پشت طوسی با گرماژهای 300 و350 گرم انجام می شود .

مقوا پشت طوسی استحکام لازم جهت حفظ محصول را دارد. برای بسته بندی نهایی جعبه های لوازم یدکی مقوایی نیز از کارتن های مادر استفاده می شود با این تفاوت نسبت به جعبه های لمینتی که این کارتن های مادر بر روی کارتن 3 لا لمینت شده اند زیرا وزن نهایی جعبه ای مقوایی کمتر می باشد.

طراحی جعبه های لوازم یدکی

مهمترین بخش در چاپ جعبه لوازم یدکی طراحی طرح جعبه و ساختار آن می باشد. ما در مجموعه چاپ سه پاس با در اختیار داشتن نرم افزار های تخصصی امکان طراحی و نمایش 3بعدی انواع جعبه ها را داریم طوری که شما عزیزان می توانید با ارسال طرح خود برای ما یا درخواست طراحی طبق اطلاعات شرکت خود، یک فرم و طرح سه بعدی از جعبه خود را دریافت نمایید تا یک شکل کلی از طرح نهایی خود قبل از چاپ و اختصاص هزینه های زیاد به دست آورید.

از نکات مهم در طراحی جعبه لوازم یدکی ارائه اطلاعات مفید بر روی جعبه است. زیرا مصرف کنندگان جذب محصولی می شوند که اطلاعات مفیدی در اختیار آنان قرار دهند. سعی کنید اطلاعاتی مانند نحوه استفاده، شرایط نگه داری و... را بر روی بسته بندی درج نمایید.

فرم ارسال نظر

لطفا نظر خود را وارد کنید

تمام حقوق و مطالب منتشر شده در اینجا برای چاپ سه پاس محفوظ است و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد

طراحی سایت وب هانا