تماس با ما :
09127423874
9:30am - 6:00pm

چاپ جعبه پیراهن

چاپ جعبه پیراهن برای پیراهن می تواند یک جلوه زیبای بصری داشته باشد. پیراهن و به طور کلی پوشاک که به عنوان هدیه و سوغاتی استفاده می شوند اگر توسط یک بسته بندی مناسب ارائه گردد رضایت مندی مشتری را به همراه خواهد داشت.

در واقع بسته بندی و چاپ جعبه پیراهن در فروش این محصول می تواند تاثیر زیادی داشته باشد. پیراهن های تولیدی که در داخل جعبه بسته بندی می شوند در مقایسه با بسته بندی های نایلونی این محصول، جذب مخاطب بالاتری دارند. اگرطراحی و چاپ جعبه پیراهن طوری باشد که بخشی از محصول دیده شود جلوه زیبایی خواهد داشت و مشتری بدون بازکردن بسته بندی می تواند رنگ و طرح پیراهن را ببیند که این امر از صدمه دیدن بسته بندی پیراهن جلوگیری می کند.

چاپ جعبه پیراهن برای پیراهن می تواند یک جلوه زیبای بصری داشته باشد. پیراهن و به طور کلی پوشاک که به عنوان هدیه و سوغاتی استفاده می شوند اگر توسط یک بسته بندی مناسب ارائه گردد رضایت مندی مشتری را به همراه خواهد داشت.

در واقع بسته بندی و چاپ جعبه پیراهن در فروش این محصول می تواند تاثیر زیادی داشته باشد.

پیراهن های تولیدی که در داخل جعبه بسته بندی می شوند در مقایسه با بسته بندی های نایلونی این محصول، جذب مخاطب بالاتری دارند. اگرطراحی و چاپ جعبه پیراهن طوری باشد که بخشی از محصول دیده شود جلوه زیبایی خواهد داشت و مشتری بدون بازکردن بسته بندی می تواند رنگ و طرح پیراهن را ببیند که این امر از صدمه دیدن بسته بندی پیراهن جلوگیری می کند.

سعی کنید برای چاپ جعبه پیراهن برند مناسبی داشته تا بتوانید از آن بر روی جعبه استفاده کنید، زیرا علاوه بر کیفیت محصول یک برند معتبر می تواند مشتری را جهت خرید محصول شما راغب کند.

نکات فنی در چاپ جعبه پیراهن

برای تولید جعبه پیراهن از مقوا پشت طوسی 300 گرم و یا 350 گرم استفاده می شود.

ساختار این جعبه ها به صورت 2 تکه می باشد که درب جعبه حاوی برند و اطلاعاتی از محصول است و زیره آن می تواند مقوا خام و یا رنگی باشد. جعبه های پیراهن معمولا طلاکوب و یا نقره کوب می شوند این امر باعث چشم گیر شدن برند می شود جعبه های پیراهن دارای عملیات چاپ، سلفون کشی، طلاکوب و برجسته کاری می باشند. با توجه به درخواست مشتری می توان مقوا داخل پیراهن را نیز تولید کرد این مقوا داخل پیراهن قرار می گیرد و باعث می شود پیراهن ایستا قرار گیرد و از مچاله شدن و چروک شدن آن جلوگیری می کند.

متن کامنت

متن کامنت

یکی از ابداعات توليد كنندگان محصولات غذايی و لبنی در سالهای گذشته استفاده صحیح تبلیغاتی از فضاهایی است که به ذهن کمتر کسی خطور میکند

فرم ارسال نظر

لطفا نظر خود را وارد کنید

تمام حقوق و مطالب منتشر شده در اینجا برای چاپ سه پاس محفوظ است و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد

طراحی سایت وب هانا